• عید فطر مبارک
  • 1

یکی از مشاغل با بالاترین ميزان حقوق در مسکو (تا 550 هزار روبل در ماه)، متعلق به متخصصين برجسته روابط با مشتریان در آژانس هاي املاک و مستغلات است. چنین فردي باید دارای مدرک دانشگاهی در امور مالی، بازرگانی یا مهندسی و تجربه فردي در كار تجارت باشد. همچنین، متقاضی باید از نظر داشتن استعداد برای این حرفه، مورد آزمايش قرار گيرد.

يك پزشک عمومی كه در حوزه پروژه ساخت و ساز همكاري كند، می تواند برای يك شیفت سه ماهه، همراه با هزينه پرواز از مسکو، 457 هزار روبل درآمد کسب کند. اين فرد حداقل به شش سال تجربه کاری، توانایی شنیدن و تشخیص صدای ریه ها و آگاهی از تغییرات پاتولوژیک زمینه ای، نیاز دارد. کارفرما هزینه غذا، اقامت، پرواز و لباس کار او را پرداخت می کند.

اقتصاددان در بخش برنامه ريزي اقتصادي، با حقوق تا 350 هزار روبل برای شرکت هاي مالی و سرمایه گذاری، هم در مسكو مورد نیاز است. چنين فردي بايد روي مدل های مالی كار كند، پروژه های سرمایه گذاری را ارزیابی نموده، مکاتبات تجاری انجام دهد و در تاییدیه ها شرکت كند.

به یک برنامه نويس سرور براي صفحات وب، در مسکو حقوق تا 340 هزار روبل در ماه پیشنهاد می شود. حداکثر 300 هزار روبل در ماه، در پایتخت به مهندس خدمات تعمیر تلویزیون و مدیر مراکز ورزشی و تناسب اندام، پرداخت مي شود.

متخصص دندانپزشک کودکان در یک کلینیک خصوصی، می تواند تا 230 هزار روبل در ماه درآمد کسب کند.

پیش از این گزارش شده بود که مقامات مسکو حقوق معلمان، پزشکان، مددکاران اجتماعی و سایر کارمندان بخش دولتی را افزايش خواهند داد. بنابراین در سال 2022، حقوق افراد شاغل در اين حوزه ها، 4،8 درصد افزایش می یابد.

منبع (لينك) خبر:

https://moslenta.ru/news/raskryty-samye-vysokooplachivaemye-vakansii-v-moskve-v-noyabre-01-11-2021.htm?utm_source=from_lenta