• اسلاید1
  • 1

به گزارش ایزوستیا، متخصصان دانشگاه «نوآوری های فناوری ملی» («دانشگاه 20.35») با تجزیه و تحلیل بازار و ویژگی های متقاضیان کار، سیستمی را برای انتخاب شغل طراحی کردند.

به گفته طراحان، این سیستم به فرد امکان می دهد تا جهت فعالیت حرفه ای خود را سریعتر تعیین کند. تمرکز این برنامه بر روی سیستم ارزش ها، ترجیحات اخلاقی و رفتاری فرد خواهد بود، زیرا هر شغلی به مهارت های جهانی نیاز دارد که پیش از هر چیز به ویژگی های شخصیتی افراد بستگی دارد.

آندری کمیساروف، سرپرست اداره خدمات توسعه داده ها در «دانشگاه 20.35» گفت: مخیط کار، یک نکته بسیار مهم است؛ برای اینکه یک فرد در یک شرکت مثمر ثمر باشد، باید در آن جا احساس رضایت داشته باشد و فرد زمانی این گونه خواهد بود که در یک محیط راحت و قابل پیشرفت مشغول بکار شود.

علاوه بر این، این پلتفرم اطلاعات مربوط به تحصیل، مشاغل قبلی و مهارت های متقاضیان را جمع آوری می کند. سپس الگوریتم این داده ها را با مشاغل مورد تقاضا در بازار مقایسه می کند. یک سیستم دیگر بر روی این برنامه، نقشه روسیه را نشان می دهد که متقاضی به راحتی می تواند مشاغل خاص را با حقوق مشخص بر روی آن مشاهده کند. بنابراین، کاربر می تواند تجزیه و تحلیل کند که کار در کدام شهر سودآورتر است.

ارزش ویژه این پلتفرم این است که همه مهارت های حرفه ای یک فرد را در نظر می گیرد و همچنین فهرستی از مهارت های مورد نیاز برای یک کار خاص را ارائه می دهد.

این سرویس در حال حاضر در مرحله آزمایش است. بعد از آن به یک پروژه تجاری تبدیل می شود. کارشناسان معتقدند که تقاضا برای آن بستگی به کیفیت و راحتی برنامه دارد.