• فرارسیدن محرم، ماه خون و قیام تسلیت باد
  • 1

در طول سال گذشته ، ثروت کل اعضای لیست 207 میلیارد دلار رشد کرده است.چرا چنین رشد سریع در بحران ویروس کرونا؟ در سال 2020 ، تولید ناخالص داخلی روسیه 3.1٪ کاهش یافت و فقط در بحران 2009 بدتر بود. اما این بار همه صنایع به یک اندازه ضربه نخوردند. به طور کلی این بحران بر ارزش شرکت های متالورژی تأثیرگذار نبود. قیمت سهام سهام Severstal ، به عنوان مثال ، در سال 2020 با دلار 15 درصد افزایش یافت و صاحب اصلی آن الکسی مورداشوف با ثروت 29.1 میلیارد دلار در فهرست Forbes مقام اول را کسب کرد. این اولین "مدال طلا" وی در کل تاریخ رتبه بندی مقام های دوم و سوم نیز توسط متالوژیست ها - مالک مشترک Norilsk Nickel ، رهبر سال گذشته ولادیمیر پوتانین (27 میلیارد دلار) و سهامدار اصلی NLMK ولادیمیر لیسین (26.2 میلیارد دلار) به دست آمد.

 

 

معیار اعتبار سنجی افراد چیست؟

1) . ارزیابی از وضعیت یک کارآفرین ارزش دارایی های او (سهام شرکت ها ، زمین ها ، املاک و مستغلات) و همچنین املاک شخصی و غیره است.

2)کلیه شرکتهای دولتی با ارزش بازار ارزش گذاری می شوند. شرکت های بسته شده براساس اطلاعات مربوط به حجم فروش ، سود ، ارزش ویژه ارزش گذاری می شوند. مقایسه ای با شرکت هایی با شاخص های مشابه انجام می شود که در بورس اوراق بهادار معامله می شوند یا اخیراً به یک موضوع خرید و فروش تبدیل شده اند. سعی می کنیم محافظه کار باشیم و دارایی کارآفرینان را با توجه به اصل "حداقل نه ارزان تر" ارزیابی کنیم.

3) این لیست فقط شامل آن دسته از شهروندان روسی می شود که عمده سرمایه خود را به طور خصوصی و بدون کار دولتی به دست آورده اند.

 

گردآوری، ترجمه، تهیه و تدوین: هلدینگ آرمین افق     

www.arminofogh.com