• اسلاید1
  • 1

آیا با کسب و کار نوپای خود مبارزه می کنید؟
• آیا از توانایی خود در مدیریت یک کسب و کار مطمئن نیستید؟
• آیا مجموعه ای از مهارت های لازم را كسب کرده اید ، اما در كسب و كار احساس اضطراب می کنید؟
• شاید كسب و كار شما شروع جدي داشته باشد ، اما اکنون می بینید که در بين کارهایی که در آن مهارت ندارید یا از آنها می ترسید ، گیر کرده اید؟
• یا شاید شما در مسائل روزمره امور شغلي تعلل می کنید و در تلاش برای مطابقت با برنامه کاری روزانه خود بوده اید؟
انگیزه و اعتماد به نفس شما ممکن است با این چالش ها کاهش یابد ، و عدم رشد مداوم یا مشتری می تواند این سوال را برای شما ایجاد کند که آیا می توانید به عنوان یک کارآفرین موفق باشید. آیا آرزو می کنید در هنگام تدوین اهداف و رهنمودهای ملموس برای كسب و كارتان خود ، سازمان یافته و باانگیزه باشید؟
بسیاری از کارآفرینان در سراسر دنيا با چالش های پیش بینی نشده كسب و كارروبرو هستند
افراد بی شماری هر ساله شانس خود را در حيطه کارآفرینی امتحان ميكنند و تقریباً همه آنها با چالش ها و عقب نشینی های جدی روبرو هستند.
بسیاری از افراد آموزش ها و مهارت های فنی یا تخصصی دارند ولي تا زماني كه اقدام نكنند ، هرگز تصور نمی کنند که ميتوانند يك كسب وكار را مديريت كنند. دیگران ایده عالی یا توانایی منحصر به فردی دارند اما از قدرت کسب و کار لازم برای احساس اطمینان در پیگیری ایده خود به عنوان یک كسب و كار قانونی برخوردار نیستند.
دست کم گرفتن جنبه های كسب وكار که منجر به مالکیت و رشد مشاغل کوچک می شود آسان است. ممکن است خودتان را درگیر انواع کارهای اداری و شغلی کنید که باید آنها را انجام دهید. خبر خوب این است که مشاوره شغلی برای کارآفرینان می تواند به شما در توسعه مهارت ها ، شبکه و اعتماد به نفس لازم برای استفاده از ایده های کسب و کار و روحیه کارآفرینی شما کمک کند.
مشاوره شغلی برای کارآفرینان می تواند به شما در رسیدن به اهداف كسب و كار تان کمک کند
راه اندازی و اداره مشاغل شخصی خود می تواند یک تجربه تنها باشد زیرا شما وقت و منابع خود را در اشتیاق خود می ریزید.
چالش خاص
در جلسات مشاوره كارآفريني ، بر ایجاد مهارت ها و استراتژی های مشخص در مورد مدیریت کسب و کار ، مانند مهارت های مدیریت وظیفه ، سازمان و نحوه مقابله با عوامل حواس پرتی ، تأکید می شود. اداره یک کسب و کار نیاز به تخصص در زمینه های مختلف دارد که ممکن است در بعضی از آنها تجربه کمی داشته باشید و یا تجربه کمی داشته باشید. مشاور كارآفريني بسیاری از چالش هایی که ممکن است شما به عنوان یک کارآفرین با آن روبرو شوید را درک می کند و می تواند به شما کمک کند تا در مورد نحوه پاسخگویی به این چالش ها استراتژیک باشید. علاوه بر کمک به شما در عملکرد در سطح مطلوب.
تکنیک های کاهش استرس
شروع و راه اندازی مشاغل می تواند استرس قابل توجه و مداومی ایجاد کند ، به همین دلیل مشاور كارآفريني تکنیک های کاهش استرس را در اين مسير ایجاد ميكند. ممکن است شما در حال حاضر در تمام ساعات شبانه روز مشغول کار باشید ، اما در ادامه كار با این سرعت تقریباً غیرممکن است. به منظور کنترل استرس خود و جلوگیری از ايجاد اختلال كار در روند زندگي روزمره، به شما کمک می کند بین خواسته های حرفه ای و نیازهای شخصی خود مرزهایی ایجاد کنید.
مشاوره شغلی کارآفرین
مشاور كارافريني به مراجعين در هر سنی کمک ميكند تا مهارت ها ، تخصص و شبکه مورد نیاز خود را برای شروع و راه اندازی مشاغل شخصی خود توسعه دهند. او بسیاری از مبارزات مشابهی را که شما با آن روبرو بوده اید را پشت سر گذاشته و مشتاقانه به شما کمک می کند تا كسب وكار خود را به مرحله بعدی برسانید. با مشاوره شغلی کارآفرینی ، شما می توانید مهارت های رهبری و سازمانی و همچنین شبکه لازم را برای رشد و اعتماد به نفس و موثر شغل را خود توسعه دهید.