• اسلاید1
  • 1
کارآفرینان برتر دنیا

ایجاد یک کسب و کار موفق و اشتغال زایی برای دیگران امر پسندیده ای است.در این مقاله این 10 کارآفرینان زیر را که بسیار هم جوان و موفق هستند به شما معرفی می کنیم.

 

جرمی جانسون 28 ساله
او از سال 2008 به تغییر سیستم های آموزش عالی پرداخته است.او موسس و بنیانگذار استراتژی های برتر برای تغییر وضعیت تحصیلی در سراسر جهان است وی همچنین در زمینه های تکنولوژی، فناوری، خلاقیت و... فعالیت های زیادی دارد.او از فناوری در جهت بهبود آموزش و پرورش استفاده می کند. او اولین شرکت خود را در زمینه ی تحصیلات مجازی با پذیرش دانشجو در دانشگاه پرینستون آغاز کرد.

دنیل ایکا 31 ساله
او یک کارآفرین و تکنولوژیست سوئدی است که در زمینه ی موسیقی فعالیت دارد جالب است بدانید که او شرکت خود را در سن 14 سالگی تاسیس کرده است او شرکتی دارد که در زمینه ی موسیقی به تبلیغات می پردازد.

آلیسون ساویر 29 ساله
وی با همکاری یک فیزیکدان دوربین های فلورسنت را وارد بازار جهانی کرد.او اکنون دارای مدرک فوق لیسانس در رشته ی فیزیک است او علاوه بر کارآفرینی طرح تجاری مختلفی را در زمینه ی ورود دوربین های فلورسنت می نویسد.

زیور برگ 29 ساله
زیور برگ با سرمایه حدود 4,000,000 دلار تجارت خود را در زمینه ی تولید کیوسک های مختلف آغاز نمود او آنقدر سریع پیشرفت کرد که پس از تاسیس اولین شرکت توانست با موفقیت زیاد دومین شرکت خود را تاسیس کند.

استیو اسپینوسا 24 ساله
او بنیان گذار شرکت app stack است که در زمینه ی ساخت وب سایت های موبایل فعالیت می کند.او از سال 2011 تا 2012 توانست درآمد خود را از 8000 دلار به 4000000 دلار برساند.او دارای تجربه ی کاری فراوان و خلاق است که توانسته در کوتاهترین زمان به بیشترین میزان پیشرفت دست یابد.

دنی وونگ 21 ساله و فن بی 24 ساله
این دو بنیان گذار جوان به تاسیس یک شرکت در زمینه ی البسه و پوشاک پرداخته اند. آنان به طراحی لباس های جدید و متنوع در دنیا می پردازند.این دو موسس شرکت blank label در زمینه ی تولید پوشاک مردانه هستند.

بن میلن 29 ساله
او از سال 2008 در زمینه ی تجارت الکترونیک فعالیت میکند او همیشه اطرافیان را به استفاده ی کمتر از پول نقد تشویق میکند. او بنیان گذار شرکت Dwolla است.

دزیره وارگاس وریگلی 30 ساله
او در سال 2004 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در یک شرکت مشغول به کار شده و در سال 2009 خود به تاسیس شرکت GiveForward پرداخت او در زمینه ی کمک های مالی به افراد در زمینه ی پزشکی کمک میکند و علاوه بر کارآفرینی به دیگر کارآفرینان هم کمک کرده است.

رای لند 25 ساله
او در سال 2004 شرکت fabulous را تاسیس نمود وی در زمینه ی حمل و نقل فعالیت میکند او شرکت حمل و نقل دارد که در همه ی زمینه ها مثل سرویس مدرس، اتوبوس های بین شهری و... خدمات ارائه میدهد.

بن سیلبرمن 29 ساله
او یک کارآفرین آمریکایی است که از طریق اینترنت کسب درآمد میکند او کلکسیونی از محصولات را در وب سایت های مختلف قرار میدهد که البته این کلکسیون ها محصولات شرکتهای بزرگ است. در سال 2009 او شرکت pinterest را بنیان گذاری کرد. او در زمینه طراحی وب سایت ها و استفاده از تصاویر بسیار خلاقانه عمل میکند.