• اسلاید1
  • 1
کسب و کار اینترنتی

آیا به راه اندازی یک کسب و کار علاقه دارید؟ممکن است کار ترسناکی به‌نظر برسد که از عهده‌اش برنمی‌آیید،اما با دانستن کسب و کار اینترنتی و پولساز،اینترنت راه‌ها و گزینه‌های زیادی در اختیارتان می‌گذارد تا بتوانید رئیس خودتان باشید.در این‌ مقاله چند نوع کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی می کنیم.

طراحی وب
یکی از بارزترین کسب و کارهایی که می توانید آغاز کنید،طراحی وب است. شما می‌توانید برای دیگران وب سایت بسازید.با رشد کسب و کارهای آنلاین یافتن پروژه در زمینه‌ی طراحی وب کار آسانی است چرا که بسیاری از کسب و کارها می‌خواهند یک وب‌سایت به‌روز و مدرن داشته‌باشند.

طراحی گرافیکی
آیا استعداد طراحی گرافیک دارید؟ منظور از گرافیک هنر دیجیتالی است که در سرتاسر اینترنت و هر وب‌سایتی یافت می‌شود.به این معنی که درخواست زیادی برای این نوع خدمات وجود دارد.اگر می‌خواهید هنرتان را در جهان به اشتراک بگذارید،ارائه‌ی خدمات طراحی گرافیک یک گزینه‌ی عالی است.
نویسندگی
نگارش آزاد و دیگر شکل‌های نگارش،ستون اینترنت هستند.نه تنها خوانندگان به محتوای موثق نیاز دارند،بلکه صاحبان کسب و کار نیز به دنبال استخدام نویسندگان ماهر هستند.
شما می‌توانید با یک جستجوی اینترنتی ساده،پیشنهادهای نویسندگی زیادی در اینترنت پیدا کنید.

ویراستاری
از آن‌جایی‌که درباره‌ی نویسندگی صحبت کرده‌ایم،می‌خواهیم این نکته را اضافه کنیم که ممکن است ویراستاری نیز یکی از گزینه‌های پیش روی شما باشد.آیا از آن دسته افرادی هستید که با خواندن متون در شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را نقد می‌کنید؟پس ویراستاری برای شما مناسب است.با افزایش تعداد نویسندگان فضای مجازی،درخواست برای خدمات ویراستاری نیز رو به افزایش است.
فروشگاه اینترنتی
فروشگاه‌های اینترنتی مانند دیجی‌کالا،گلدتگ و...گزینه‌های خوبی برای شروع یک فروشگاه اینترنتی هستند.شما می‌توانید در این فروشگا ها هر نوع جنسی را بفروشید، از تی‌شرت گرفته تا زیورآلات و کفش.اگر محصولی دارید که می‌خواهید آن را بفروشید، همیشه فردی در اینترنت یافت می‌شود که تمایل به خرید آن را داشته باشد.

خدمات صداگذاری
کتاب‌ها،ویدیوهای یوتیوب و ویدیوهای فروش،همه نیازمند صداگذاری هستند،شما به راحتی می‌توانید با در اختیار داشتن یک میکروفن خوب و ارتباط اینترنتی این کار را انجام دهید.

مربی‌گری
افراد زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند که به کمک و هدایت نیاز دارند.شما می‌توانید از طریق اینترنت به آن‌ها کمک کنید.از آن‌جا که مربی‌گری در اینترنت به هیچ‌گونه مدرکی نیاز ندارد و قانونی در این زمینه نیست،انقلاب عظیمی در این زمینه رخ داده است. شما می‌توانید از تخصص‌تان استفاده کنید و به دیگران کمک کنید.

فروش مجدد کالاها
فروش مجدد محصولات در اینترنت راه بسیار خوبی برای درآمدزایی است،کلید موفقیت در این کار این است که منبع خوبی از محصولات با قیمت پایین پیدا کنید و آن‌ها را به‌صورت آنلاین به قیمتی بالاتر بفروشید.

برگزاری دوره‌های آنلاین
طبق گزارش ارائه شده از سوی فوربس،تحقیقات بازار نشان داده‌است که یادگیری آنلاین در سال ۲۰۱۵ به ۱۰۷ میلیارد دلار رسید.نه تنها فرصت‌های بسیار زیادی برای شما وجود دارد که بتوانید به این فضا وارد شوید،بلکه از این طریق می‌توانید پول زیادی نیز بسازید.آیا می‌توانید در حوزه‌ی تخصصی‌تان یک دوره‌ی آنلاین تدارک ببینید؟مهارت جدیدی به افراد آموزش دهید؟ اگر جواب‌تان مثبت است پس دست به کار شوید.

فروش کتاب الکترونیک
خواه کتاب الکترونیکی بنویسید یا کتاب فرد دیگری را بفروشید،شما می‌توانید درآمد خوبی از این کار به دست بیاورید.شما می‌توانید از برنامه‌های آنلاینی مانند lulu.com استفاده کنید و جلد کتاب‌تان را نیز طراحی کنید
.